Dárky

Tipy na dárky, kterými můžete obdarovat své blízké.

 
Bonbónky - Nejlepší tatínek
Bonbónky - Nejlepší tatínek

Bonbónky v srdíčkové krabičce s originálním motivem. Udělejte radost malým dárkem do kapsy a to sladkými bonbóny v kovové krabičce ve tvaru srdce. Každého mlsouna potěší "Lipo" bonbónky v krabičce, kterou může dále používat a poslouží mu jako milá vzpomínka. V krabičce jsou namixované různé příchutě bonbónků ve tvaru srdce. Originální potisk dodá bonbónkům nádech výjimečnosti.

 
Dárková bedna cannabis
Dárková bedna cannabis

Ochutnejte mimořádné produkty se speciálními bylinami jako je konopí. Ty všechny najdete v cannabis bedně.

 
Givenchy Pí toaletní voda pro muže
Givenchy Pí toaletní voda pro muže

Toaletní voda pro muže Pí od Givenchy je intenzivní a ohromující, odvážná a moderní. Jednu stránku vůně představuje příroda v celé své síle - guajakové dřevo, kterému se také říká železné dřevo. Druhou stránku tvoří prostor umožňující abstrakci vůní - Infinium.

 
Mandle v čokoládě - Tatínek
Mandle v čokoládě - Tatínek

Dárková krabička s mandlemi s originálním motivem. Výborné mandle s originálním věnováním jsou krásným dárečkem pro všechny milovníky sladkého. Mandle jsou v dárkové krabičce s potiskem a navíc převázané stuhou a rozetkou. Obdarujte své blízké sladkým snem :-) Ve 2 variantách: 2x 80g nebo 4x 80g

 
Mentolky - Pro toho nejlepšího tatínka
Mentolky - Pro toho nejlepšího tatínka

Udělejte velkou radost malým dárkem - mentolkami do kapsy v click krabičce.

 
Neocube v dárkovém balení
Neocube v dárkovém balení

Neocube je hlavolam, se kterým si obdarovaný užije spoustu zábavy. Je to hlavolam s neomezenými možnostmi. Hlavolam navíc rozvíjí fantazii a kreativitu, dále také soustředivost a trpělivost. Darujte dárek který neomrzí.

 
Půllitr - Pro toho nejlepšího tatínka
Půllitr - Pro toho nejlepšího tatínka

ůllitr s originálním motivem je krásným dárkem pro všechny pivaře, kteří neradi zapadnou v davu. Potěšte svého tatínka nebo třeba dědečka originálním půllitrem s osobním věnováním. Gravírování je z jedné strany, takže pravák ho při pití má na staně k sobě.

Hladký pivní půllitr s ergonomicky tvarovaným uchem a cejchem z čirého silného skla | Každý půllitr je zabalený v dárkové krabičce.

 
válec WOOD
válec WOOD

Polštářek WOOD ve tvaru válce si zamiluje při pohodlném odpočinku na pohovce nebo v oblíbeném křesle nejen každý muž... Dokonalý, na omak semišový dárek v přírodním motivu je nabízen v několika praktických velikostech.